Instalacje gazowe LPG

Instalacje LPG Poznań

 

Jako firma z okolic Poznania oferujemy między innymi instalacje LPG i CNG do wszystkich rodzajów samochodów.

Nasze usługi są zawsze na najwyższym poziomie, równocześnie dbamy o to, aby stosowane części były naprawdę dobrej jakości.

Mamy świadomość, że instalacje LPG wymagają dość szczególnego podejścia, albowiem nie tylko konieczny jest właściwy jej montaż, ale także późniejsze wyregulowanie. Tylko wtedy będą one właściwie funkcjonować.

W obszarze naszej działalności dostępne są instalacje LPG w postaci sekwencyjnego wtrysku gazu do silników wyposażonych w wielopunktowy wtrysk benzyny.

Profesjonalna instalacja gazowa

 

Instalacje LPG, które oferowane są w naszej firmie zawsze idealnie się sprawdzają i funkcjonują bez jakichkolwiek zarzutów.

Jako firma zapewniamy bowiem nie tylko fachowy montaż tego typu instalacji, ale również serwis większości instalacji.

Oferujemy także obsługę podzespołów uznanych firm jak na przykład AC-STAG, KME, NECAM-KOLTEC, Elpigaz, ZAVOLI, LANDI RENZO, AUTRONIC, VIALLE,TARTARINI.

To pozwala nam zaproponować Państwu naprawdę szeroki zakres usług, jakie wymagają instalacje LPG.

Wysokiej jakości instalacja

 

W związku z tym, że zależy nam na tym, aby zaoferować Państwu profesjonalne instalacje LPG, dlatego też zanim dokonamy właściwego montażu, to przeprowadzamy test komputera samochodowego.

Oferujemy korzystne warunki płatności. Istnieje między innymi możliwość kredytowania kosztu tego typu instalacji w systemie sprzedaży ratalnej.

Warto więc zainwestować, gdyż z czasem z pewnością zauważą Państwo znaczne oszczędności.

Skontaktuj się z nami

Scroll to Top