Montaż instalacji LPG

Montaż instalacji gazowych LPG Luboń / Poznań

 

Od wielu lat LPG cieszy się w Polsce dużą popularnością jako tańsza alternatywa paliwa, umożliwiająca oszczędne użytkowanie samochodów.

Początkowo instalacje gazowe były stosunkowo proste. Jednak wraz z rozwojem technologii silników, także instalacje LPG stały się bardziej nowoczesne i zaawansowane.

Z tego powodu oferujemy profesjonalny montaż LPG w Poznaniu. Dbamy o to, aby dostarczać najlepsze rozwiązania, które będą niezawodne przez wiele lat.

Posiadamy duże doświadczenie w montażu instalacji LPG do silników z wielopunktowym wtryskiem paliwa (mpi), bezpośrednim wtryskiem paliwa (tfsi, tsi, gdt, tgdi, itp), wtryskiem dualnym (mpi + di).

Z powodzeniem montujemy instalacje LPG do aut z napędem hybrydowym z wtryskiem pośrednim, bezpośrednim oraz dualnym.

Instalacje i montaż LPG w Luboniu / Poznaniu

 

Nasza firma wyróżnia się wysokim stopniem specjalizacji, a nasi pracownicy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez czołowych producentów instalacji LPG.

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w branży i oferujemy systemy gazowe najwyższej jakości, co zapewnia pełną satysfakcję klientów.

Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu możemy zaoferować nowoczesne i sprawdzone rozwiązania, zawsze dobierane indywidualnie do konkretnego modelu samochodu i typu silnika.

Wysokiej jakości montaż LPG Luboń / Poznań

 

Specjalizujemy się w profesjonalnym montażu i serwisie instalacji gazowych LPG większości producentów.

Podczas prac korzystamy wyłącznie z komponentów najwyższej jakości. Dbamy o to, aby montaż instalacji gazowej był sprawny i rzetelny, zaczynając od właściwego doboru systemu, co gwarantuje jego późniejsze prawidłowe działanie. Równie profesjonalnie podchodzimy do serwisu instalacji gazowych LPG, oferując naprawy zarówno gwarancyjne, jak i pogwarancyjne.

Dysponujemy nowoczesnym oprogramowaniem komputerowym, które umożliwia nam diagnostykę, regulację i naprawę wszelkich instalacji LPG.

Skontaktuj się z nami

Scroll to Top